Структурні підрозділи

Структура виконавчих органів Ковельська міська рада та її структурні підрозділи

45000, м. Ковель, вул.. Незалежності, 73, E-mail: post@kovelrada.gov.ua info@kovelrada.gov.ua

1. Апарат управління
Міський голова
Чайка Ігор Леонтійович 6-17-00
6-17-02
Секретар міської ради
Багнова Оксана Леонтіївна 6-17-07
Перший заступник міського голови
Яковлев Тарас Володимирович 6-17-03
Заступники міського голови з питань діяльності виконавчих органів
Маленицька Наталія Дмитрівна 6-17-04
Жигаревич Віктор Володимирович 6-17-15
Керуючий справами виконкому
Чуліпа Іван Ростиславович 6-17-09
Консультанти міського голови
Пініс Ігор Олексійович
Білинська Лариса Іванівна
Шепель Наталія Іванівна
Старости
Трофимчук Юлія Володимирівна
Борка Анатолій Юрійович
Бородій Петро Віталійович
Корнійчук Ігор Павлович
2. Відділ “Секретаріат міської ради”
Начальник відділу
Приведенець Валентина Володимирівна 6-17-21
Головний спеціаліст
Євтушик Юлія Володимирівна
Пашкевич Юлія Олександрівна
Поліщук Наталія Вікторівна

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ МІСЬКОЇ РАДИ

3. Фінансове управління
Начальник управління
Романчук Валентина Олександрівна 5-90-40
4. Відділ бухгалтерського обліку і звітності
Начальник відділу, головний бухгалтер
Троцюк Людмила Володимирівна 6-17-13
Заступник начальника відділу
Сачик Людмила Володимирівна 6-17-14
Сектор обліку матеріальних цінностей та заробітної плати
Завідувач сектору
Юхимюк Олена Миколаївна
Головний спеціаліст
Коврюк Тетяна Вікторівна 6-17-14
5. Відділ матеріально-технічного забезпечення та охорони
Начальник відділу
Ющик Геннадій Федорович
Заступник начальника відділу
Бойко Володимир Богданович
Головний спеціаліст
Лойко Вікторія Вікторівна
Завідувач господарством
Загорський Олег Васильович
Прибиральники службових приміщень
Дорош Надія Василівна
Дорош Ольга Володимирівна
Дурдієва Світлана Олександрівна
Водії
Багновий Павло Леонідович 6-17-50
Клиновий Андрій Олегович 6-17-50
6. Юридичний відділ
Начальник відділу
Куптій Геннадій Анатолійович 6-17-18
Заступник начальника відділу
Назарчук Андрій Георгійович 6-17-17
Головний спеціаліст
Ваврищук Андрій Анатолійович 6-17-17
Кузьмук Тетяна Геннадіївна 6-17-17
7. Відділ з питань цивільного захисту та екологічної безпеки
Начальник відділу
Дідковський Юрій Михайлович 6-17-45
Головний спеціаліст
Козакевич Оксана Борисівна 6-17-32
8. Відділ з питань діяльності правоохоронних органів, оборонно-мобілізаційної та кадрової роботи
Начальник відділу
Мацюк Валерій Андрійович 6-17-20
Заступник начальника відділу
Романюк Антоніна Захарівна 6-17-19
9. Управління “Центр надання адміністративних послуг”
Начальник управління
Чайка Ольга Андріївна 7-17-17
Заступник начальника управління
Фіц Олена Юріївна
Пархомчук Олена Анатоліївна
Відділ інформаційно-аналітичної роботи
Начальник відділу
Ромашук Наталія Леонтіївна 7-17-19
Адміністратори
Солодун Тетяна Вікторівна
Гірич Наталія Вікторівна
Бедешко Вікторія Сергіївна
Барилюк Тарас Васильович
Відділ реєстрації нерухомого майна
Начальник відділу
Клімчук Ольга Володимирівна 7-17-27
Муравська Наталія Іванівна
Державні реєстратори
Рабко Світлана Анатоліївна
Рибалка Ірина валеріївна
Відділ адміністрування та дозвільних процедур
Начальник відділу
Рудинська Ірина Юріївна 7-17-18
Адміністратори
Вовниш Ганна Володимирівна
Горобець Олексій Олегович
Панасюк Сергій Іванович
Шкандрій Світлана Петрівна
Кобченко Станіслав Євгенович
Мостика Ольга Іванівна
Давидович Наталія Леонтіївна
Гапанюк Наталія Федорівна
Кондрась Олена Федорівна
Відділ соціальної роботи
Начальник відділу 7-17-18
Бедешко Віталій Андрійович
Адміністратори
Родюк Лариса Павлівна
Зяткевич Надія Віталіївна
Прядун Наталія Вікторівна
Романюк Руслана Леонідівна
Павлова Ірина Степанівна
Ілюшик Оксана Василівна
Відділ біометричних документів
Начальник відділу 7-17-20
Шайнюк Ірина Олегівна
Адміністратори
Жерш Анна Євгенівна
Байдіна Олена Аскольдівна
Відділ реєстрації бізнесу, транспортних засобів та актів цивільного стану
Начальник відділу
Мороз Тетяна Володимирівна
Державний реєстратор
Зенкевич Ніна Леонідівна
Адміністратор
Гірич Наталія Вікторівна
10. Управління економічного розвитку та торгівлі
Начальник управління
Кондратович Юрій Вікторович 6-17-66
Відділ розвитку підприємництва, торгівлі, сільських територій та транспорту
Заступник начальника управління, начальник відділу
Барна Лілія Андріївна 6-17-05
Головні спеціалісти
Михалковська Ірина Дмитрівна 6-17-06
Товстига Інна Анатоліївна 6-17-06
Відділ інвестиційної політики та проєктної діяльності
Начальник відділу
Федчук Аліна Олександрівна
Ксюк Ольга Олександрівна
Сектор з питань праці
Завідувач сектору
Герасимчук Ліліана Ростиславівна 6-17-05
Головний спеціаліст
Філіпчук Діана Віталіївна 6-17-05
11. Відділ по управлінню майном комунальної власності
Начальник відділу
Васінович Вікторія Павлівна 6-17-28
Головний спеціаліст
Нечаєва Наталія Богданівна 6-17-28
12. Відділ обліку, розподілу та приватизації житла
Начальник відділу
Іваненко Ніна Миколаївна 6-17-43
Сектор ведення реєстру територіальної громади
Завідувач сектору
Кончаківська Тетяна Михайлівна
Оператори комп’ютерного набору
Стернічук Олена Анатоліївна
Спеціаліст першої категорії
Шепелевич Юлія Вікторівна
13. Відділ містобудування та архітектури
Начальник відділу, головний архітектор
Мурай Людмила Любомирівна 6-17-39
Сектор планування та контролю за забудовою міста
Завідувач сектору
Приступчук Марія Іванівна 6-17-40
Головний спеціаліст
Чапко Юрій Олексійович 6-17-40
Сектор містобудівного кадастру
Попіка Світлана Петрівна 6-17-33
Сектор благоустрою, реклами та малих архітектурних форм
Завідувач сектору
Хом’як Максим Олександрович
14. Управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства
Відділ капітального будівництва
Заступник начальника управління, начальник відділу
Дудка Сергій Миколайович 6-17-41
15. Відділ земельних ресурсів
Начальник відділу
Логвінов Вадим Григорович 6-17-55
Заступник начальника відділу
Лонюк Алла Валеріївна
Головні спеціалісти
Ящук Світлана Іванівна 6-17-55
6-17-45
Наконечна Леся Іванівна
Демчук Людмила Анатоліївна
Журавська Наталія Володимирівна
Савіна Валентина Ярославівна
Прадійчук Анатолій Семенович
Апостол Алла Яківна
16. Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю
Начальник відділу
Семерей Руслана Віталіївна 6-17-08
Головні спеціалісти
Сезьоміна Олена Миколаївна 6-17-26
6-17-26
Середюк Анастасія Петрівна
17. Управління освіти
Начальник управління
Бичковський Віктор Васильович 5-95-18
5-35-48
18. Управління соціального захисту населення
Начальник управління
Сагаль Софія Анатоліївна 5-00-15
Заступник начальника управління
Созонік Світлана Миколаївна 5-00-15
19. Управління культури, молоді та спорту
Начальник управління
Мигуля Андрій Дмитрович 5-28-07
Заступник начальника управління
Лис Роман Миколайович
20. Відділ охорони здоров’я
Начальник відділу
Жолінська Лідія Анатоліївна 6-17-66
21. Служба у справах дітей
Начальник служби
Вельма Жанна Валентинівна 6-17-27
Заступник начальника служби з питань опіки та піклування
Гупік Микола Іванович 6-17-24
Головний спеціаліст
Калінчик Наталія Василівна 6-17-24
22. Відділ загальної та організаційної роботи
Начальник відділу
Кончаківська Надія Павлівна 6-17-22
Головні спеціалісти
Савенко Анна Валеріївна 6-17-00
Завора Надія Юхимівна 6-17-22
Сектор звернень
Завідувач сектору
Буран Ольга Анатоліївна
Головний спеціаліст
Апатьєва Оксана Юріївна
Старший інспектор
Лицюк Євгеній Дмитрович
Устимук Наталія Валеріївна
Сектор організаційно-аналітичної роботи
Завідувач сектору
Сачук Тетяна Іванівна
23. Відділ програмно-комп’ютерного забезпечення
Начальник відділу
Скок Дмитро Петрович 6-17-16
Головні спеціалісти
Повх Інна Артурівна
Смаль Віктор Юрійович
24. Відділ ведення Державного реєстру виборців
Начальник відділу
Шуляр Андрій Миколайович 6-17-11
Головний спеціаліст
Пилипчук Віктор Михайлович 6-17-11
25. Архівний відділ
Начальник відділу
Кислюк Олена Микитівна 6-17-47
Головний спеціаліст
Шинкарук Раїса Георгіївна 6-17-47
Сектор “Трудовий архів”
Завідувач сектору
Головань Раїса Василівна 6-17-47

© Ковельська міська рада.