телефон Гарячої лінії Ковельського міського голови: 0 800 219 019
  • Головна
  • Новини
  • У Ковелі працівників торгівлі відзначили Подяками міського голови

У Ковелі працівників торгівлі відзначили Подяками міського голови

|

Перший заступник міського голови Тарас Яковлев та заступник начальника управління економічного розвитку та торгівлі Лілія Барна привітали працівників торгівлі з професійним святом, яке вони відзначатимуть у неділю, 31 липня.

 

 

 

“Спасибі усім Вам за те, що долучаєтесь до підтримки армії, внутрішньо переміщених осіб, дякую за співпрацю у цей складний для усіх нас час. Бажаю вам натхнення у роботі, хороших прибутків, розуміння з колегами. Миру нам всім та перемоги”, – наголосив Тарас Володимирович.

 

 

Подякою міського голови за сумлінну працю, професіоналізм, вагомий внесок у поліпшення обслуговування споживачів, волонтерську допомогу Збройним Силам України і внутрішньо переміщеним особам та з нагоди Дня працівників торгівлі відзначили підприємців: Наталію Грицюк, Валерія Данилюка, Ігоря Куницького, Ніну Кузь, Світлану Оксенюк, Петра Привродського, Наталію Семенюк, Анну Шалиго.

Подяками районної ради та районної військової адміністрації нагороджено начальника АЗС “Амік” Романа Кисляка та власника магазину “Макс-Мікс” Наталію Фалько.

 

 

 


© Ковельська міська рада.