телефон Гарячої лінії Ковельського міського голови: 0 800 219 019
  • Головна
  • Новини
  • У Ковелі провели в останню земну дорогу військових побратимів — Юрія Лобанова та Юрія Кисляка

У Ковелі провели в останню земну дорогу військових побратимів — Юрія Лобанова та Юрія Кисляка

У Ковелі знову тривожно били дзвони….Двоє діючих військових, які їхали на ротацію в Закарпаття, загинули в автокатастрофі.

Юрія Лобанова і Юрія Кисляка відспівали у соборі Димитрія Солунського. А далі траурна процесія рушила у центральну частину міста, де відбулась громадянська панахида.

 

 

Обидва Юрії вже 25 лютого пішли у військкомат і стали військовослужбовцями Луганського прикордонного загону. Усюди вони трималися разом, в усьому підтримували один одного. Разом вийшли з пекла Лисичанська, Сєвєродонецька і Слов‘янська.

Юрій Лобанов після поранення міг не повертатися більше на передову. Він втратив на війні сина Єгора, який 28 лютого врятував вісім життів, а сам загинув. Але батько став за свого Єгора. І їхав разом зі своїм побратимом на ротацію.

Слизька гірська дорога, дощ.. Юрій Кисляк мав всі водійські категорії, свого часу був водієм з міжнародних перевезень… Але сталася біда. Чоловіки загинули.

 

 

У Юрія Кисляка залишились дружина Людмила і двоє доньок, подвійне горе переживає Оксана Лобанова.

“Стояти і встояти перед лицем таких бід, горя, сліз, як ми переживаємо сьогодні – можна тільки спільно. Дякую кожному, хто прийшов сьогодні вшанувати наших земляків. Пам’ятаймо, що тепер наш обов’язок – берегти і підтримувати сім’ї загиблих”, – звернувся до присутніх міський голова Ігор Чайка.

 

 

Смерть Юрія Лобанова та Юрія Кисляка – непоправна втрата для родин та нашої громади.

Щирі співчуття рідним та близьким.

Світлого спочинку вашим душам, побратими.

 


© Ковельська міська рада.