телефон Гарячої лінії Ковельського міського голови: 0 800 219 019

У Ковелі дитсадки працюють онлайн. ВІДЕО

|

Усі волинські школярі нині на дистанційці. Не гають часу й у дитсадках. У Ковелі вихователі розробляють онлайн-уроки для малюків, аби ті за забавлянками все ж не забували навчатися. Вихователі щодня на своїх робочих місцях і плідно працюють над тим, аби дошкільнята не забували вчитися за розвагами.

Вихователі щодня записують відеозаняття, а батьки зі смартфону чи іншого гаджету можуть зайти на платформу і переглянути їх.

«Ми будемо вчити діток те, що обов’язково, особливо в теперішній час, повинна бути турбота один про одного, особлива підтримка, будемо вчити любові до тваринок», – розповідає Наталія Цукор.

Вихователі готують матеріали для ілюстрації, аби зацікавити діток.

У кожному відео є завдання для самостійного опрацювання з батьками. До прикладу, згадати склад чисел, написати літери чи розділити слова на склади.

«Більше трішки роботи уже, тому що більше часу приділяємо саме підготовці і тому, щоб якісно подати весь матеріал», – розповідає вихователька Ірина Антонюк.

Тоді вже вихователі записують відео. Для старшої групи – до 10 хв. Для менших діток – 5-6 хв.

Опрацьовують відео батьки з дітьми самостійно і за потреби надсилають відповіді. Хоч вихователі, кажуть, із нетерпінням чекають, коли групи не будуть порожні.

До слова, у Ковелі усі дошкільні заклади працюють дистанційно. Тим часом у луцьких дитсадках навчальний процес тимчасово призупинений. Кажуть, розробляють відповідні платформи.

 


© Ковельська міська рада.