телефон Гарячої лінії Ковельського міського голови: 0 800 219 019

Підтримка підприємництва

Постанова Кобінету Міністрів України від 18 березня 2022 р. № 314 “Деякі питання забезпечення провадження господарської діяльності в умовах воєнного стану” Перелік відомостей, які вносяться до декларації про провадження господарської діяльності. Перелік видів господарської діяльності, які не можуть провадитися на підставі подання декларації в умовах воєнного стану (скачати)

Програма розвитку малого і середнього підприємництва Ковельської територіальної громади на 2022-2025 роки (скачати)

Порядок надання коштів, спрямованих на фінансування допомоги суб’єктам мікропідприємництва на компенсацію втрат за період карантину (скачати)

Зміни до Порядку надання коштів, спрямованих на фінансування допомоги суб’єктам мікропідприємництва на компенсацію втрат за період карантину (скачати)

Зразки заяв на отримання допомоги суб’єктам господарювання на компенсацію втрат за період карантину (скачати)

Протокол № 4 засідання комісії для надання коштів, спрямованих на фінансування допомоги суб’єктам мікропідприємництва на компенсацію втрат за період карантину від 15.07.2020 року (скачати)

Протокол № 5 засідання комісії для надання коштів, спрямованих на фінансування допомоги суб’єктам мікропідприємництва на компенсацію втрат за період карантину від 21.07.2020 року (скачати)

Протокол № 6 засідання комісії для надання коштів, спрямованих на фінансування допомоги суб’єктам мікропідприємництва на компенсацію втрат за період карантину від 24.07.2020 року (скачати)

Програма розвитку малого і середнього підприємництва в м. Ковелі на 2019-2021 роки (скачати)

Про внесення доповнення до Програми розвитку малого і середнього підприємництва в м. Ковелі на 2019-2021 роки (скачати)

Інформація про стан виконання Програми розвитку малого і середнього підприємництва в м. Ковелі за 2021 рік (скачати)

Інформація щодо відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами (скачати)

Концепція розвитку велосипедної інфраструктури міста Ковеля (скачати)

Постанова КМУ від 24 січня 2020 р. № 28  “Про затвердження Порядку надання фінансової державної підтримки суб’єктам мікропідприємництва та малого підприємництва” (скачати)

Експерти Проєкту USAID “Підвищення ефективності роботи та підзвітності органів місцевого самоврядування” (“ГОВЕРЛА”), який проваджується компанією DAI GlobalLLC (DAI) підготували аналізи ряду змін до законодавства зокрема: аналіз Постанови Кабінету Міністрів України від 29.04.2022 р. № 521, яким Кабінет Міністрів України вніс зміни до попередніх рішень щодо надання фінансової державної підтримки суб’єктам підприємництва. Зокрема, щодо єдиного підходу в застосуванні державних програм “Доступні кредити 5-7-9%” і “Доступний фінансовий лізинг 5-7-9%”, а також розширено можливості та суб’єктний ряд цих програм. Аналіз розробленого Фондом держмайна та Міністерством економіки України проєкту постанови “Деякі питання оренди державного та комунального майна у період дії воєнного стану” зі спрощеним порядком оренди. Огляд основних тенденцій по сплаті єдиного податку як одного з вагомих джерел наповнення місцевих бюджетів, проблемні питання щодо адміністрування такого податку та рекомендації на основі досвіду громад партнерів Проєкту. (скачати)


© Ковельська міська рада.