Skip to main content
телефон Гарячої лінії Ковельського міського голови: 0 800 219 019

Транспорт

 • Результати конкурсу з визначення автомобільних перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування, що відбувся 27.02.2023 року (скачати).
 • Оголошення про проведення конкурсу 22.02.2023 року конкурсу з визначення автомобільних перевізників на автобусних маршрутах загального користування, умови, заява та перелік документів (скачати).
 • Результати  конкурсу з визначення автомобільних перевізників  на міських автобусних маршрутах загального користування, що відбувся 21.12.2022 року (скачати).
 • Оголошення про проведення конкурсу 21.12.2022 року конкурсу з визначення автомобільних перевізників на автобусних маршрутах загального користування, умови, заява та перелік документів (скачати)
 • Оголошення про проведення 07.11.2022 року конкурсу з визначення автомобільних перевізників на автобусних маршрутах загального користування, умови, заява та перелік документів (скачати)
 • Умови проведення конкурсу з визначення робочого органу – підприємства (організації) для виконання функцій забезпечення роботи конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на міських, приміських автобусних маршрутах загального користування в Ковельській територіальній громаді. Основні характеристики об’єкта конкурсу, форма заяви на участь у конкурсі, перелік документів, що подаються претендентом для участі в кокурсі (скачати).
 • Оголошення про проведення 22.08.2022 року конкурсу з визначення автомобільних перевізників на автобусних маршрутах загального користування, умови, заява та перелік документів (скачати)
 • Результати конкурсу з визначення автомобільних перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування, що відбувся 13.07.2022 року (скачати).
 • Оголошення про проведення  13.07.2022 року  конкурсу з визначення автомобільних перевізників на автобусних маршрутах загального користування, умови, заява та перелік документів (скачати)
 • Результати конкурсу з визначення автомобільних перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування, що відбувся 14.02.2022 року (скачати).
 • Оголошення про проведення  28.03.2022 року  конкурсу з визначення автомобільних перевізників на автобусних маршрутах загального користування, умови, заява та перелік документів (скачати)
 • Рішення виконавчого комітету Ковельської міської ради “Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування ” від 13.01.2022 №25 (скачати)
 • Перелік автобусних маршрутів, перевізників, контактні дані,  розклад руху
 • Мережа автобусних маршрутів Ковельської теритріальної громади  (скачати)
 • Розклад руху автобусів міських маршрутів
 • Перелік документів для участі у конкурсах з визначення автомобільних перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування або продовження терміну дії договору
 • Місцезнаходження громадського транспорту в реальному часі по місту
 • Оголошення про проведення конкурсу 14.02.2022 року з визначення автомобільних перевізників на автобусних маршрутах загального користування, умови, заява та перелік документів (скачати)

Станом на 01.08.2021 р. пасажирські перевезення в місті здійснюють перевізники приватної форми власності, зокрема, ТзОВ «Галактика-Авто» та 13 підприємців-перевізників. Міська маршрутна мережа налічує 32 автобусних маршрути  загального користування, на яких працює 43 транспортних одиниці марки БАЗ А079.14 та БАЗ А079.32 пасажиромісткістю 39/37, ПАЗ 32053 пасажиромісткістю 34, Богдан А-09201 пасажиромісткістю 44, ІВЕКО пасажиромісткістю 31, Фольксвагени ЛТ 35, 46, Мерседеси пасажиромісткістю 18. Перевізники здійснюють свою діяльність згідно з договорами про організацію пасажирських перевезень, які укладені з Організатором пасажирських перевезень (виконавчим комітетом) відповідно до рішень конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників.

Відповідно до рішення виконавчого комітету Ковельської міської ради у межах Ковельської територіальної громади відкрито приміський автобусний маршрут загального користування “Ковель – Ружин”, на який оголошено конкурс з визначення автомобільного перевізника.

Аналіз стану міських пасажирських перевезень на сьогоднішній день дозволяє стверджувати, що в місті функціонує розгалужена мережа міських автобусних маршрутів, яка забезпечує перевезення пасажирів між будь-якими мікрорайонами міста практично без пересадок. Перевезення здійснюються в звичайному режимі та режимі маршрутного таксі. Крім того, режим маршрутного таксі дозволяє здійснювати посадку та висадку пасажирів з автобуса на їх вимогу у місцях зупинки громадського транспорту, а також в інших місцях з обов’язковим дотриманням Правил дорожнього руху.

Через відсутність у конкурсах претендентів – перевізників перевезення пасажирів на маршрутах № 2 «вул. Незалежності – Сільмаш» (вих. 3), № 20 «Інтерпорт – М`ясокомбінат № 21 «Водоканал – СТО» (ч/з Вокзал, вул. Брестська) № 36 «Сільмаш – вул. Симоненка» (ч/з Вокзал) не здійснюються.

Для забезпечення державних гарантій на право пільгового проїзду окремих категорій громадян у м. Ковелі, міською радою у 2021 р. забезпечено фінансування пільг щодо безоплатного проїзду окремих категорій громадян за рахунок коштів місцевого бюджету на міських автобусних маршрутах, які з’єднують основні пасажироутворюючі мікрорайони міста: № 1 «вул. Незалежності – Льонзавод» (вих. 4), № 7 «Сільмаш – Вокзал – вул. Симоненка» (через Пошту), № 19 «Сільмаш – Лісництво», № 22 «вул. Незалежності – Сільмаш» (ч/з Інтерпорт) (вих. 1) та на період польових робіт до садівничих масивів за маршрутом № 8 «Вокзал дачний масив «Калина», «Урожай», «Будівельник», «Машинобудівник».

З метою врахування потреб осіб з інвалідністю, виконавчим комітетом, як Організатором пасажирських перевезень в м. Ковелі, на маршруті № 7 «Сільмаш – Вокзал – вул. Симоненка» (через Пошту) забезпечено перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями транспортним засобом марки ІВЕКО, обладнане апареллю (висувним пандусом). Автобус має 13 сидячих місць (усього 31 місця) з можливістю перевезення однієї особи з інвалідністю (візочника).

Питання якості обслуговування пасажирів на міських автобусних маршрутах знаходяться на постійному контролі у виконавчому комітеті Ковельської міської ради. Проводяться наради щодо вдосконалення організації міських пасажирських перевезень на автобусних маршрутах загального користування, на яких зокрема розглядаються питання дотримання перевізниками (водіями) законодавства про автомобільний транспорт, оптимізації автобусних маршрутів, захищеності прав пасажирів пільгових категорій та інше.

 


© Ковельська міська рада.