Стратегія розвитку громади

10-11 липня 2021 року у Ковелі розпочато розроблення Стратегії розвитку територіальної громади. Поділитися досвідом  з цього приводу  приїхав зі Львова директор комунальної установи «Інститут міста» Олександр Кобзарев,  який брав участь у написанні такого документа для свого міста.
У першій робочій зустрічі взяли участь керівники міста, представники структурних підрозділів виконавчого комітету, депутати міської ради, громадські активісти.
Як каже міський голова Ігор Чайка: “Ми повинні знати, куди ми рухаємось, як максимально використати свої позитивні сторони, як обійти перешкоди, правильно розприділяти ресурси, які має громада”.
На думку пана Олександра, стратегію мають розробляти ті, хто її буде реалізовувати.
«Моя роль — налаштувати людей, аби вони вийшли на ті плани, які необхідні Ковельській громаді. Уже є чимало прикладів успішних міст, коли  вони бачать свою перспективу, – говорить гість зі Львова. – Для Ковеля вона пов’язана, як на мене,  з логістичним потенціалом, адже місто стоїть на перетині транспортних шляхів. Використання цієї переваги може стати основою економічного росту. Але це вже буду вирішувати не я, а ті, хто тут живе, працює».
Також Олександр Кобзарев зазначив, що робота над документом є досить об’ємною і може тривати  впродовж року.

Усі напрацювання надалі узагальнить управління економічного розвитку та торгівлі.

 


© Ковельська міська рада.