Земельні питання

Черги на отримання земельних ділянок

  • Позачерговий єдиний реєстр учасників АТО по м. Ковелю щодо надання земельних ділянок у порядку безоплатної їх приватизації для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (завантажити)
  • Першочерговий єдиний реєстр учасників АТО по м. Ковелю щодо надання земельних ділянок у порядку безоплатної їх приватизації для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (завантажити)
  • Позачерговий єдиний реєстр учасників АТО, що проживають за межами м. Ковеля щодо надання земельних ділянок у порядку безоплатної їх приватизації для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (завантажити)
  • Першочерговий єдиний реєстр учасників АТО, що проживають за межами м. Ковеля щодо надання земельних ділянок у порядку безоплатної їх приватизації для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (завантажити)
  • Загальний реєстр заяв щодо надання земельних ділянок із земель міської ради у межах норм безоплатної приватизації для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд. (завантажити)
  • Загальний пільговий реєстр заяв щодо надання земельних ділянок із земель міської ради у межах норм безоплатної приватизації для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд. (завантажити)
  • Першочерговий пільговий реєстр заяв (учасники бойових дій в Афганістані) щодо надання земельних ділянок із земель міської ради у межах норм безоплатної приватизації для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд. (завантажити)
  • Першочерговий пільговий реєстр заяв (учасники бойових дій в інших країнах) щодо надання земельних ділянок із земель міської ради у межах норм безоплатної приватизації для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд. (завантажити)
  • Першочерговий пільговий реєстр заяв (учасники ліквідації аварії на ЧАЕС 1 категорії та потерпілі 1 категорії від наслідків Чорнобильської катастрофи) щодо надання земельних ділянок із земель міської ради у межах норм безоплатної приватизації для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд. (завантажити)

© Ковельська міська рада.