Skip to main content
телефон Гарячої лінії Ковельського міського голови: 0 800 219 019

Привітання

Ковель —  брама країни! Місто, яке зустрічає вас на в’їзді в Україну і проводжає, коли мандруєте в Європу.

Ви знаєте Ковель як місто, де зосереджений найбільший залізничний вузол країни. І в нас грандіозні плани стосовно того, як зробити його цікавим туристичним об’єктом.

Саме в Ковелі встановлений  найвищий бронзовий пам‘ятник Тарасові Шевченку в Україні й у світі.

Ковель — це місто,  в якому виховують  найсильніших в країні спортсменів. Зараз на фінальній стадії будівництво стадіону «Локомотив» і  «Транскордонного центру  діалогу культур імені Гетьманів Ружинських», де ми плануємо проводити змагання міжнародного рівня. Хочемо, що тут відбувалися мультикультурні заходи. Адже справді там, де панує культура — завжди вищий рівень свідомого населення. Того, яке хоче розвивати і примножувати в місті, де працює і живе.

Ковель славиться й тим, що саме тут знаходиться Ковельське міськрайонне територіальне медичне об‘єднання (МТМО), де восени 2021 року відкрили реконструйоване приймальне відділення європейського зразка. Тут найсучасніше медичне обладнання, спеціалісти високого класу, які, окрім решти,  проводять операції з трансплантології.

У Ковеля —  величезний потенціал для розвитку. Це місто, яке надбало 12 міст-партнерів у чотирьох країнах світу. Ми хочемо розвивати ці взаємини далі, щоб обмінюватися досвідом в сферах розвитку інфраструктури та залучення інвестицій.

Рік тому до  міста приєдналися ще 14 сіл, ми стали Ковельською територіальною громадою. І, як в кожній великій родині, в рази зросла кількість питань, які потребують вирішення.

У сіл —  це  стан доріг, збереження шкіл та клубів, сортування  та утилізація сміття, земельні питання.

У Ковеля — це так само дороги, капітальні  ремонти прибудинкових територій і створення ОСББ, стратегічне збереження Турії, капітальні ремонти доріг, це реконструкція Привокзальної площі, де знаходиться два вокзали, це реконструкція центрального парку і центральної частини міста в цілому. Це капітальна заміна застарілого освітлення на екологічне та ощадливе в межах співпраці з Північною екологічною фінансовою корпорацією. Це проєкти Громадського бюджету, які ми успішно реалізували в 2021 році й плануємо продовжити в 2022 й далі. І ще багато, багато іншого.

Підняти місто і громаду на новий рівень можна лише маючи Стратегію, яку впроваджувати в життя будемо системно та згуртовано. Для цього і працюємо публічно, максимально відкрито й прозоро.  Реагуємо на конструктивну критику і завжди готові до діалогу.

Вірю в потенціал міста, в силу людей Ковельської територіальної громади! Раді гостям, раді новим обличчям та новим ідеям.

Гуртуймося й будуймо!

Ігор Чайка, міський голова Ковеля


© Ковельська міська рада.