Skip to main content
телефон Гарячої лінії Ковельського міського голови: 0 800 219 019

Ковельський міський центр соціальних служб

Ковельський міський центр соціальних служб – є спеціальним закладом, що забезпечує організацію та проведення у відповідній територіальній громаді соціальної роботи із соціально незахищеними категоріями сімей, дітей та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги.

Адреса:

м.Ковель, вул.Незалежності, 73, каб. 106
Контактний телефон: (03352) 6-17-48
Електронна адреса: kmcsssdm120@gmail.com

Графік роботи:

з понеділка по четвер з 08:30 до 17:30 год;
у п’ятницю з 08:30 до 16:15 год.;
обідня перерва з 12:00 до 12:45 год.

Структура і штат

Директор -Третяк Інна Василівна

Провідний фахівець із соціальної роботи – Поремчук Тетяна Володимирівна

Фахівець із соціальної роботи — Приступа Олена Миколаївна

Основні напрямки діяльності Ковельсього міського центру соціальних служб є:

 • проведення соціально-профілактичної роботи, спрямованої на запобігання потраплянню у складні життєві обставини осіб та сімей з дітьми;
 • надання особам і сім’ям з дітьми комплексу соціальних послуг відповідно до їх потреб з метою подолання складних життєвих обставин та мінімізації негативних наслідків таких обставин.

Перелік соціальних послуг, які надаються Ковельським міським центром соціальних служб

Інформування – надання інформації з питань соціального захисту населення, у тому числі переліку та адрес надавачів соціальних послуг, умов їх отримання, надання інформації щодо отримання медичної, правової допомоги, адміністративних послуг та інших видів допомоги, робіт, послуг.

Консультування – допомога в аналізі життєвої ситуації, визначенні основних проблем, шляхів їх вирішення, складання плану виходу зі складної життєвої ситуації; психологічне консультування; надання інформації про соціально безпечну поведінку.

Посередництво – допомога у врегулюванні конфліктів; ведення переговорів; опрацювання шляхів та умов розв’язання конфлікту.

Представництво інтересів – ведення переговорів від імені отримувача соціальних послуг; допомога в оформленні або відновленні документів; допомога у відновленні родинних та соціальних зв’язків; сприяння у забезпеченні доступу до ресурсів і послуг за місцем проживання / перебування, встановленні зв’язків з іншими фахівцями, службами, організаціями, підприємствами, органами, закладами, установами; допомога в забезпеченні технічними засобами реабілітації.

Соціальна профілактика – організація лекцій, бесід, тренінгів, вистав, акцій, створення та розповсюдження рекламно-інформаційних та просвітницьких матеріалів; організація простору безпеки та розвитку; консультування; представництво інтересів; посередництво; інформування з питань соціальних послуг, стосовно здорового способу життя, профілактики суспільно небезпечних хвороб, протиправної поведінки, інституалізації дітей та дорослих з інвалідністю, дітей з групи ризику, дискримінації, а також з питань толерантного ставлення до вразливих груп населення.

Соціальний супровід сімей / осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах – консультування, регулярні зустрічі чи відвідування отримувача соціальної послуги з метою моніторингу виконання завдань, спрямованих на розв’язання складної життєвої ситуації отримувача соціальної послуги; допомога в усвідомленні значення дій та/або розвиток вміння керувати ними; навчання та розвиток соціальних навичок, навичок виховання та догляду за дітьми, управління домогосподарством; консультування, психологічна підтримка.

Соціальний супровід сімей, у яких виховуються діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування – допомога у створенні та підтримці позитивного соціально-психологічного клімату в сім’ї; адаптація дитини в нових умовах; створення належних умов для забезпечення індивідуальних потреб дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування, у розвитку та вихованні; захист майнових, житлових та інших прав дитини; сприяння навчанню та розвитку дитини; допомога у зміцненні / відновленні родинних та суспільно корисних зв’язків; допомога у створенні та забезпеченні умов для пріоритетного права дитини на усиновлення; підготовка дитини до виходу із сім’ї, у тому числі і до самостійного життя.

Екстрене (кризове) втручання – перша психологічна допомога; консультування; інформування; представництво інтересів; допомога в організації отримання безоплатної правової, невідкладної медичної допомоги.

Соціальна адаптація – навчання, формування та розвиток соціальних навичок, умінь, соціальної компетенції; представництво інтересів; корекція психологічного стану та поведінки в повсякденному житті; надання психологічної підтримки; посередництво та консультування; допомога в оформленні документів; профорієнтаційна робота; допомога у зміцненні/відновленні родинних та суспільно корисних зв’язків; сприяння організації та діяльності груп самодопомоги.

Соціальна інтеграція та реінтеграція – допомога в оформленні документів; надання психологічної підтримки; допомога у зміцненні/відновленні родинних та суспільно корисних зв’язків; сприяння організації та діяльності груп самодопомоги; сприяння в отриманні послуги перекладу, вивчення державної мови; сприяння у встановленні зв’язків із національно-культурними організаціями співвітчизників.

Ковельський міський центр соціальних служб надає послуги мешканцям Ковельської територільної громади, а саме:

 • сім’ям, дітям та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах;
 • демобілізованим учасникам АТО/ООС та членам сімей учасників АТО/ООС;
 • сім’ям внутрішньо переміщених осіб з дітьми;
 • особам, які постраждали від домашнього насильства та торгівлі людьми;сім’ям, які виховують дітей та молодь з інвалідністю;
 • людям із залежностями та членам їх родин;
 • одиноким матерям (батькам);
 • сім’ям в яких батьки або особи, які їх замінюють, ухиляються від виконання своїх обов’язків із виховання дитини;
 • особам, які мають соціально небезпечні хвороби (в тому числі ВІЛ/СНІД);
 • особам з числа дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування;
 • дітям та молоді, які перебувають у конфлікті з законом;
 • жінки, які мають намір відмовитися від новонародженої дитини;
 • прийомним сімям, дитячим будинкам сімейного типу, патронатним сім’ям;
 • сім’ям опікунів/піклувальників;

© Ковельська міська рада.