



25 лютого виповнюється 154 роки від дня народження геніальної української поетеси та активної громадської діячки Лесі Українки. До пам’ятної дати у Ковелі відбудуться наступні заходи:
24 лютого о 16.00 год. – літературно-мистецьке дійство “Надвечір’я з Лесею Українкою”. Гості вечора – поетки Ніна Горик та Любов Проць (Галерея мистецтв).
26 лютого о 13.00 год. — літературно-мистецька вітальня “Поетеса, що йшла сходами гігантів” (народний дім «Просвіта»).
Запрошуємо мешканців Ковельської громади.

