



На корті, що знаходиться на вул. Володимира Кияна, 40, відбувся турнір з тенісу. У змаганнях взяли участь 16 спортсменів (15 чоловіків та 1 жінка).
Тенісисти грали за коловою системою у 4 групах. У чвертьфінальних поєдинках Ігор Супрунюк переміг Юрія Сташевського (6 : 2) Василь Климовець здолав опір Федора Носко (6 : 2), Сергій Васюра переграв Віктора Мар’юсіка (6 : 3), а Валентин Деменюк переграв Валентина Січкаря (6 : 2).

У півфінальних іграх перемогли Ігор Супрунюк та Валентин Деменюк. У матчі за ІІІ місце Василь Климовець обіграв Сергія Васюру (6 : 2).
У фіналі змагань сильнішим був Ігор Супрунюк. З рахунком 6:4 він виграв у Валентина Деменюка та став переможцем турніру.
Ігор Семенюк, головний спеціаліст відділу у справах
молоді, фізичної культури та спорту