Перейти до основного вмісту
телефон Гарячої лінії Ковельського міського голови: 0 800 219 019 Повідомити про проблему

Ковельський “Барвінок” привітав поляків з Днем Незалежності

|

Сьогодні – День Незалежності Польщі, країни, яка першою підтримала українців під час війни. Радіємо, що наш народний художній колектив – ансамбль танцю “Барвінок” був запрошений на святкування цих урочистостей у місто Демблін.

 

 

“Барвінчата” та прекрасна вокалістка Анастасія Смаль (ліцей імені Олени Пчілки, керівник Олена Сметюх) подарували масу позитивних емоцій та прекрасний настрій колективам професійних шкіл імені Марії Дамбровської та імені Францішека Клеберга.

 

 

Ось що пишуть вони на своїх сторінках у Фейсбук: “Другою частиною наших свят став виступ українського гурту «Барвінок» з Ковеля. Одним з танцюристів є учень нашої школи Назарій Баранов. Молоді артисти з України показали народні танці, чим порадували всіх присутніх . Колоритні костюми, майстерність артистів та талант співачки Анастасії Смаль викликали захват у глядачів. Ми щасливі, що маємо змогу відсвяткувати так радісно, зворушливо та хвилююче”.

А ми, в свою чергу, радіємо, що так можемо подякувати дружньому польському народу.

Марія Солоп, педагог-хореограф

 

 

 


Ковельська міська рада, лого футер
© Ковельська міська рада.
Перейти до вмісту