



Низка добрих справ продовжується… У ці святкові дні уже стало хорошою традицією приносити гостинці дітям, які перебувають на лікуванні в медичних закладах – інфекційному відділенні та дитячій лікарні Ковельського МТМО.

Солодощі, іграшки та канцелярське приладдя дітям подарували працівники служби у справах дітей, відділу ювенальної превенції Ковельського РУП та представник благодійного фонду Юрія Гупало “Віримо в Україну”.
Представник фонду Валентин Чих та начальник відділу з ювенальної превенції Ковельського РУП Юрій Кузьмук звернулися до дітей, батьків та персоналу зі словами привітань з Новим роком та Різдвом.
Вогник в очах та посмішка з’явилися на обличчях у хлопчиків та дівчаток. Маємо надію, що ці радісні моменти додадуть бадьорості та здоров’я маленьким українцям.
Служба у справах дітей


