



Фонд Національного Добробуту Криму “ФНДК” за підтримки Меджлісу кримськотатарського народу та Ковельського міського голови Ігоря Чайки проведуть акцію в рамках благодійного проєкту “Годуємо країну. Смак Українського Криму”.
Запрошуємо 13 вересня всіх бажаючих скуштувати смачний плов за кримськотатарським рецептом.
Пригощатимуть безкоштовно у Ковелі на вулиці Сагайдачного,5В ( стадіон “Локомотив”).
Початок акції о 17.00 годині