



Міський голова Ігор Чайка підписав розпорядження про День довкілля у Ковельській громаді. Велике прибирання відбудеться 6 жовтня.
На визначених локаціях працюватимуть комунальники, представники підприємств, установ, організацій, колективи навчальних закладів, громадськість.

Усі разом візьмуться прибирати території парків, скверів, стадіонів, вулиць, громадсько-культурних та навчальних закладів, кладовищ, наводити лад на берегах Турії, ліквідовувати несанкціоновані сміттєзвалища.
Привести у належний стан прилеглі, закріплені, прибудинкові та виробничі території запрошуємо всіх небайдужих.