



Заступник міського голови Віктор Жигаревич, керуючий справами Іван Чуліпа побували на сході у бійців 54-го батальйону 100-ї окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ.
Вони завезли від нашої громади захисникам техніку, придбану за кошти місцевого бюджету. Це – дрони, зарядні станції, обігрівачі. Також передали хлопцям продукти, напої, смаколики.
Коли міський голова Ігор Чайка повідомив про плани щодо цієї поїздки на благодійному концерті зразкової дитячої студії естрадного співу «Надія», то її керівник Ірина Новожилова запропонувала, щоб на схід поїхали і малюнки наших дітей. Помітно, що цим подарункам воїни радіють найбільше.
Спасибі нашим захисникам за те, що вони тримають фронт. Готуємо нову партію допомоги від громади для наших незламних воїнів.