Перейти до основного вмісту
телефон Гарячої лінії Ковельського міського голови: 0 800 219 019 Повідомити про проблему

Ковельчани — срібні призери чемпіонату Волинської області з плавання

|

Нещодавно в Луцьку проходив чемпіонат області з плавання за програмою обласної спартакіади «Волинь спортивна-2023».

На змаганнях наше місто представляла команда КЗ КДЮСШ ім. Є. Кондратовича.

Срібними призерами на своїх дистанціях стали: Софія Єрмолаєва (100 м, вільний стиль), Олександр Басалка (400 м, комплексне плавання), Владислав Пархомук (800 м, вільний стиль).

Бронзу” вибороли – Давид Турик (50м, на спині), Владислав Пархомук (400 м, вільний стиль), Євгенія Сарапіна (200 м, на спині), Яна Тесляр (50 м, 200 м, брас).

У естафеті 4х100 м вільним стилем та 4х100 комплексним плаванням команди дівчат та хлопців посіли 2 місце (Яна Тесляр, Софія Єрмолаєва, Уліанія Єрмолаєва, Євгенія Сарапіна; Давид Турик, Олександр Басалка, Віталій Мороз, Владислав Пархомук).

За підсумками змагань ковельчани посіли ІІ місце.

Вітаємо вихованців КЗ КДЮСШ ім. Є. Кондратовича, їх тренерів – викладачів Дмитра Ляшука та Юлію Супрунович з гарним виступом, бажаємо подальших успіхів та переможних стартів.

Сергій Медведюк,

заступник директора з навчально-тренувальної роботи

КЗ КДЮСШ ім. Є. Кондратовича


Ковельська міська рада, лого футер
© Ковельська міська рада.
Перейти до вмісту