



«Учора я обіцяв поінформувати про час прощання із воїном російсько-української війни Андрієм Лукашуком, який загинув 29 листопада. Але тепер змушений повідомити, що місто прощатиметься одразу із трьома загиблими ковельчанами», – пише сьогодні на своїй сторінці у Фейсбук міський голова Ігор Чайка.
Як він зазначає, це буде найбільша жалобна громадська панахида цієї безжальної війни для нашого міста…
1 грудня на Донеччині загинули:
ХАТІН МАКСИМ АНАТОЛІЙОВИЧ (18.03.1988 року народження)
КОЦЮБЧИК ОЛЕКСАНДР АНДРІЙОВИЧ (27.06.1977 р.н.).

У одному бою із хлопцями поліг і ковельчанин ЗАЯЦЬ ВАЛЕНТИН ВОЛОДИМИРОВИЧ (26.08. 1982 р.н.) який жив у Сошичненській громаді, де і буде похований.
«Загибель наших воїнів – величезна трагедія для громади, для побратимів, але найбільша – для їхніх сімей, родин, близьких друзів…
Висловлюю щирі співчуття рідним, усім, хто знав і любив цих хлопців! Вічна їм памʼять, вдячність і слава!
Місія «На щиті», яка повертає додому тіла полеглих на війні Героїв – у дорозі на Волинь.
Зважаючи на складність шляху через погодні умови і необхідність проведення деяких процедур після повернення хлопців у рідне місто, попередньо плануємо прощання із ними на понеділок.
Конкретніше повідомимо завтра», – йдеться у дописі.
Відповідно до розпорядження міського голови 4 грудня в нашій громаді оголошено День жалоби.