Перейти до основного вмісту
телефон Гарячої лінії Ковельського міського голови: 0 800 219 019 Повідомити про проблему

Ще троє ковельчан повертаються додому «На щиті». Прощання з Героями відбудеться у понеділок

|

«Учора я обіцяв поінформувати про час прощання із воїном російсько-української війни Андрієм Лукашуком, який загинув 29 листопада. Але тепер змушений повідомити, що місто прощатиметься одразу із трьома загиблими ковельчанами», – пише сьогодні на своїй сторінці у Фейсбук міський голова Ігор Чайка.

Як він зазначає, це буде найбільша жалобна громадська панахида цієї безжальної війни для нашого міста…

1 грудня на Донеччині загинули:

ХАТІН МАКСИМ АНАТОЛІЙОВИЧ (18.03.1988 року народження)

КОЦЮБЧИК ОЛЕКСАНДР АНДРІЙОВИЧ (27.06.1977 р.н.).

У одному бою із хлопцями поліг і ковельчанин ЗАЯЦЬ ВАЛЕНТИН ВОЛОДИМИРОВИЧ (26.08. 1982 р.н.) який жив у Сошичненській громаді, де і буде похований.

«Загибель наших воїнів – величезна трагедія для громади, для побратимів, але найбільша – для їхніх сімей, родин, близьких друзів…

Висловлюю щирі співчуття рідним, усім, хто знав і любив цих хлопців! Вічна їм памʼять, вдячність і слава!

Місія «На щиті», яка повертає додому тіла полеглих на війні Героїв – у дорозі на Волинь.

Зважаючи на складність шляху через погодні умови і необхідність проведення деяких процедур після повернення хлопців у рідне місто, попередньо плануємо прощання із ними на понеділок.

Конкретніше повідомимо завтра», – йдеться у дописі.

Відповідно до розпорядження міського голови 4 грудня в нашій громаді  оголошено День жалоби.

 


Ковельська міська рада, лого футер
© Ковельська міська рада.
Перейти до вмісту