



Військовослужбовці волинського підрозділу Національної гвардії України використали субвенцію від Ковельської міської ради для купівлі 11 професійних дронів з тепловізором DJI Mavic 3T.
Нагадаємо, що волинським нацгвардійцям із бюджету нашої громади виділяли 2,5 мільйона гривень.
Командир військової частини дякує усій Ковельській громаді за цю підтримку.
«Отримали також лист із подякою нашій громаді за субвенцію на пів мільйона гривень для Третьої окремої штурмової бригади. Ці гроші хлопці спрямували на купівлю квадрокоптерів Mavic 3 PRO Fly More Combo. Дякуємо за службу нашим воїнам і дякую платникам податків нашої громади», – написав на своїй сторінці Ковельський міський голова Ігор Чайка.