



У Ковелі завершують оформлення всіх необхідних документів на 24 квартири для внутрішньо переміщених осіб у двох будинках на вулиці Драгоманова, 17. Їх збудовано за кошти Євросоюзу у співпраці з Північною екологічною фінансовою корпорацією.
Сьогодні на позачерговому засіданні виконкому прийняли ще одне процедурне рішення стосовно цього об’єкта.

Перший заступник міського голови Тарас Яковлев поінформував, що завдяки співпраці з міжнародними донорами, вдалось також вирішити кілька важливих інфраструктурних питань для міста.
У рамках реалізації проєкту будуть виконані роботи з благоустрою вулиці Драгоманова та збудують мережі водопостачання. Це дозволить впорядкувати проїжджу частину дороги та тротуари. Крім того, абонентів залізничого водоканалу – мешканців вулиць Косачів та Драгоманова і частково – Залізничної перепідключити до КП «Ковельводоканал».