



Ковельська громада знову отримала страшну звістку. У бою з російськими окупантами загинув ковельчанин АНДРІЙ СЕРГІЙОВИЧ ШПИЛЮК (17.02.1993-30.03.2024). Сьогодні він назавжди повертається «на щиті» у рідне місто. Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбук міський голова Ігор Чайка.
«У грудні 2022 року солдат Андрій Шпилюк добровільно став до лав Збройних сил України, уклавши контракт. Служив у розвідувальному взводі. Герой загинув 30 березня внаслідок удару ворожого дрона-камікадзе біля села Степове Запорізької області.

Із Захисником України Ковель прощатиметься завтра, 3 квітня:
– о 12.00 розпочнеться служба у соборі Благовіщення Пресвятої Богородиці, після якої ходою вирушимо до центру міста.
– орієнтовно о 13.00 – початок громадянської панахиди на площі Героїв Майдану (біля міської ради).
Поховають Андрія Шпилюка на Алеї Героїв міського кладовища.
Висловлюю щирі співчуття рідним Андрія – бабусі, батькам, братові, доньці, коханій дівчині, близьким та друзям.
Вічна памʼять і слава Герою», – йдеться у повідомленні.