




Дорогі ковельчани!
Запрошуємо Вас взяти участь у тематичному заході та покладанні квітів з нагоди 38-ї річниці Чорнобильської катастрофи, який відбудеться 26 квітня о 12.00 біля пам’ятника жертвам аварії на ЧАЕС (сквер Слави біля Народного дому «Просвіта»).