



На ІІ етапі Кубка України та Всеукраїнських змаганнях з легкоатлетичних метань на честь олімпійських чемпіонів Фаїни Мельник та Анатолія Бондарчука вдало виступили вихованці КДЮСШ ім. Є. Кондратовича. Гарні результати у своїх вікових категоріях показали спортсмени Олени Клімашевської.

Серед дівчат у категорії U16 бронзову медаль з особистим рекордом виборола Соломія Чайка.
Софія Ліщук та Ольга Остапчук стали фіналістками змагань з метання молота та посіли 6 місце. Покращила особистий рекорд наймолодша учасниця Марія Оверчук.

Оновив свій рекорд у метанні списа й Олександр Вітенюк, який виборов 4 місце.
Вітаємо юних ковельчан та бажаємо подальших спортивних успіхів.
КДЮСШ ім. Є. Кондратовича