Перейти до основного вмісту
телефон Гарячої лінії Ковельського міського голови: 0 800 219 019 Повідомити про проблему

12 травня в Україні та світі відзначають Міжнародний день медичної сестри

|

Медична сестра – одна з найгуманніших, найпочесніших професій на землі та надзвичайно відповідальних. У всі часи медсестри були і є зосередженням милосердя, людяності та добра. Адже саме цим працівникам люди довіряють найдорожче – здоров’я і життя своє і своїх близьких.

Напередодні свята міський голова Ігор Чайка вручив Подяки та грошові сертифікати за сумлінну працю, досягнуті успіхи, високий професіоналізм у наданні медичної допомоги населенню:

Олені Бойко — сестрі медичній приймального відділення екстреної (невідкладної) медичної допомоги центральної райлікарні Ковельського МТМО;

– Оксані Кладько — старшій сестрі медичній поліклініки центральної райлікарні Ковельського МТМО;

– Іванні Оніщук — старшій сестрі медичній стаціонару відділення анестезіології з ліжками для інтенсивної терапії пологового будинку Ковельського МТМО;

– Анні Сороці — сестрі медичній стаціонару хірургічного відділення центральної райлікарні Ковельського МТМО.

Мер подякував присутнім медичним працівникам за чуйність, відданість та готовність прийти на поміч:

– Спасибі усім медсестрам та медбратам, які допомагають людям одужувати, дбають про фізичне та емоційне здоров’я кожного пацієнта. Бажаю і вам здоров’я, а також гідного пошанування вашої праці та якнайшвидшої Перемоги!


Ковельська міська рада, лого футер
© Ковельська міська рада.
Перейти до вмісту