



Медична сестра – одна з найгуманніших, найпочесніших професій на землі та надзвичайно відповідальних. У всі часи медсестри були і є зосередженням милосердя, людяності та добра. Адже саме цим працівникам люди довіряють найдорожче – здоров’я і життя своє і своїх близьких.

Напередодні свята міський голова Ігор Чайка вручив Подяки та грошові сертифікати за сумлінну працю, досягнуті успіхи, високий професіоналізм у наданні медичної допомоги населенню:
– Олені Бойко — сестрі медичній приймального відділення екстреної (невідкладної) медичної допомоги центральної райлікарні Ковельського МТМО;
– Оксані Кладько — старшій сестрі медичній поліклініки центральної райлікарні Ковельського МТМО;
– Іванні Оніщук — старшій сестрі медичній стаціонару відділення анестезіології з ліжками для інтенсивної терапії пологового будинку Ковельського МТМО;
– Анні Сороці — сестрі медичній стаціонару хірургічного відділення центральної райлікарні Ковельського МТМО.
Мер подякував присутнім медичним працівникам за чуйність, відданість та готовність прийти на поміч:
– Спасибі усім медсестрам та медбратам, які допомагають людям одужувати, дбають про фізичне та емоційне здоров’я кожного пацієнта. Бажаю і вам здоров’я, а також гідного пошанування вашої праці та якнайшвидшої Перемоги!