



16 травня – День вишиванки. Один із головних символів нашого міста – пам’ятник Тарасу Шевченку, уже вбрали у велетенську сорочку.
Саме поруч з ним завтра о 12.00 год. відбудеться флешмоб, який покликаний об’єднати навколо національної святині – вишиванки. Вона символізує і несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь, що не переривається віками.
Отож одягайте свої українські строї – і приходьте. У єдності – наша сила.
