



Відбулось чергове засідання громадської комісії з житлових питань, яке провів заступник міського голови Віктор Жигаревич.

Прийнято рішення про зняття двох ковельчан з квартирного обліку. Задоволено заяву дружини померлого чоловіка про переоформлення квартирного обліку із збереженням дати перебування.
На засіданні також погодили рішення про взяття особи 2 групи інвалідності внаслідок війни на квартирний облік. Комісія попередньо обстежила житлові умови заявника, про що складений відповідний акт.
З усіх розглянутих питань відділом обліку, розподілу та приватизації житла будуть напрацьовані проєкти рішень і представлені на засідання виконавчого комітету.