



Міський голова Ігор Чайка підписав меморандум про участь команди Ковеля у другій хвилі навчальної програми “Переосмислення міст в Україні 2.0”, яка реалізується урбаністичною коаліцією Ro3kvit, Стокгольмською школою бізнесу та Стокгольмським університетом за фінансової підтримки Шведського інституту.

Програма спрямована на зміцнення спроможності українських муніципалітетів у сфері стратегічного просторового планування, сталого розвитку територій та реалізації пілотних проєктів відновлення в умовах війни.
Команда Ковеля впродовж шести місяців працюватиме над напрацюванням інтегрованих рішень для громади, братиме участь у гібридних навчальних модулях, консультаціях із залученими міжнародними та українськими експертами, а також презентуватиме результати своєї роботи на підсумковій конференції у Стокгольмі.
Це ще один крок до взаємодії з європейськими партнерами.