



Хочеш, щоб онлайн-сервіси були простими, швидкими та зручними? Маєш ідеї, як це зробити, або знаєш, що варто змінити? Тоді твій голос має бути почутий!
14 серпня о 14:00 у Галереї мистецтв (вул. Незалежності, 89, другий поверх) відбудеться перше відкрите засідання робочої групи зі створення Стратегії цифрового розвитку та Програми інформатизації громади.
На зустрічі ти зможеш:
Щоб взяти участь, надішли лист на адресу: info@kovelrada.gov.ua
Укажи: прізвище, ім’я, номер телефону.
У темі листа напиши: «Засідання робочої групи цифрового розвитку».
Приходь та стань частиною позитивних змін!
Захід проводиться в межах реалізації Програми EGAP, яку впроваджує Фонд Східна Європа за підтримки Швейцарії у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України.
