телефон Гарячої лінії Ковельського міського голови: 0 800 219 019
  • Головна
  • Новини
  • Амбасадор добрих справ: поляк Анджей Ліпінскі з перших днів війни підтримує ковельчан

Амбасадор добрих справ: поляк Анджей Ліпінскі з перших днів війни підтримує ковельчан

|

Ковель має багато друзів за кордоном. Хтось сюди приїхав кілька років тому і закохався в Україну та наше місто назавжди.

І коли до нас прийшла біда, ці люди першими взялись нам усіляко допомагати. І таку вахту підтримки уже 57 день несе Анджей Ліпінскі з гміни Бабошево.

 

З його ініціативи та за сприяння жителі цього польського регіону прихистили найбільше наших мешканців. А також туди поїхала група із Запорізької області, яка прибула потягом у наше місто. Анджей особисто знаходив транспорт та супроводжував українців від кордону.

Він надзвичайно переймається долею нашої держави. У перші дні війни разом з ковельчанами вийшов на акцію “Закрийте небо над Україною”.

Також хороший друг нашого міста організував збір ліків, продуктів, речей першої необхідності, знаходив різні можливості усе це передати в Україну.

А нещодавно сам особисто доставив гуманітарний вантаж у Ковель. Анджей має багато тут знайомих, які несуть службу в територіальній обороні. Тому одразу частину привезеного передав військовим. Решту — в один із волонтерських центрів.

Під час зустрічі з міським головою Ігорем Чайкою поляк розповів, що керівництво гміни, а також Плонського повіту, до якого вона входить, усіляко підтримують усі добрі справи, чимало бізнесменів відгукнулись та надали допомогу, яку він передав у Ковель.

 

 

“Спасибі, що у цей складний час Ви з Ковельською громадою. Ми дуже цінуємо Вашу ініціативність, великодушність, доброчинність, вияв людяності і солідарності з українським народом”, – зазначив Ігор Чайка.

Мер подякував Анджею Ліпінскі за його велику любов до України, за все, що він робить для нашого міста, держави. Також попросив передати щирі слова зичень для усіх мешканців Бабошево.

 

 

 

 

 


© Ковельська міська рада.