



23-24 вересня у Хмельницькому відбувся чемпіонат України серед жінок віком до 23 років. У змаганнях взяла участь юна вихованка ДЮСШ №1 імені Петра Стуса Діана Рисьова (тренер Олег Стус).
Перемігши у своїй групі, під час поєдинку за вихід у фінал дівчина поступилась призерці чемпіонату Європи серед юніорок, суперниці з Івано-Франківська.

У боротьбі за “бронзу” перемогла спортсменку з Хмельницького та виконала норматив майстра спорту України.
Вітаємо Діану і зичимо подальших успіхів у її спортивній кар’єрі.
Віталій Волосюк,
директор ДЮСШ №1 імені Петра Стуса