



Щороку в Україні у четверту суботу листопада вшановують пам’ять жертв голодоморів – одного з найбільших злочинів тоталітарного сталінського режиму і чи не найбільшої трагедії українців в історії минулого століття.
Завтра, 23 листопада, у Ковелі:
15.30 — поминальний захід «Скорботна пам’ять поколінь» (біля меморіальної стели “Хрест пам’яті жертвам більшовицького терору”);
16.00 — хвилина мовчання, акція “Запали свічку”.
23 листопада о 16:00 запалімо свічки та залишмо їх на підвіконні в пам’ять про мільйони заморених голодом співвітчизників.
Також просимо утриматись від проведення 23 листопада розважальних заходів.
Голодомор-геноцид 1932-1933 років – незагоєна рана в душі українського народу.
Пам’ятаймо…
