телефон Гарячої лінії Ковельського міського голови: 0 800 219 019
  • Головна
  • Новини
  • Депутати на черговій сесії внесли зміни до місцевих програм

Депутати на черговій сесії внесли зміни до місцевих програм

|

Чергова сесія міської ради розпочалась з хвилини мовчання за загиблими ковельчанами, які віддали своє життя, визволяючи Україну від російських загарбників — Валерієм Гонтою та Юрієм Ковальчуком.

У ході засіданні було розглянуто понад сорок питань порядку денного. Зокрема, депутати взяли до відома інформацію про виконання бюджету Ковельської міської територіальної громади за перший квартал 2022 року. Незважаючи на вкрай складні для економіки територіальної громади умови, пов’язані із збройною агресією росії та встановленням на території нашої держави воєнного стану, за основними джерелами доходів загального фонду бюджет виконаний на 105, 6 відсотка.

 

Погодили на сесії і зміни до головного фінансового документа територіальної громади. Вони в основному стосуються внутрішнього перерозподілу асигнувань головного розпорядника коштів – управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства.

Депутати проголосували за внесення змін до Комплексної місцевої програми захисту населення і територій Ковельської міської територіальної громади від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2021-2025 роки.

Йдеться про приведення найпростіших укриттів цивільного захисту (підвальних приміщень) в закладах освіти Ковельської громади до використання. На це додатково виділили з бюджету громади 1 млн 500 тис. грн. Понад 757 тис. грн спрямують на школи та майже 743 тис. грн — на садочки.

Варто зауважити, у трьох закладах дошкільної освіти, які працюватимуть влітку, укриття уже практично облаштовані.

 

 

Внесено зміни ще до низки місцевих Програм: соціального захисту окремих категорій мешканців Ковельської територіальної громади; поводження з безпритульними тваринами в місті Ковелі; профілактики правопорушень і злочинів.

 

Затверджено перелік підприємств, установ, організацій, що надають соціально важливі послуги населенню. До них увійшли:
– Ковельська територіальна первинна організація УТОС
-Ковельська міськрайонна організація Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
– Громадська організація “Члени родин загиблих в АТО “Віра”
– Ковельська міська рада ветеранів війни і праці
– Ковельський міський осередок “Союз Чорнобиль України”
– Громадська організація “Реабілітаційний центр”
– Обласна дитячо-юнацька спортивна школа для осіб з інвалідністю
– Громадська організація “Ковельський міський клуб адаптивного фізичного виховання і спорту “Спарта”
– Ковельська міськрайонна організація Товариства Червоного Хреста України
– Громадська організація “Дитячий клуб туристів — рятувальників “Контур”.
Це рішення дозволить цим організаціям продовжувати договори оренди комунального майна без проведення аукціону.
На засіданні опрацювали низку земельних та містобудівних питань. Взяли до відома інформації про роботу управління культури, молоді та спорту, управління «Центр надання адміністративних послуг», відділу загальної та організаційної роботи.

Також депутати прийняли звернення до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України щодо повернення у державну власність енергетичних підприємств.

Обранці громади звернулись до священнослужителів та парафіян Української Православної Церкви Московського патріархату в Ковельській територіальній громаді.

З текстами звернень ознайомимо додатково.

 

 


© Ковельська міська рада.