Skip to main content
телефон Гарячої лінії Ковельського міського голови: 0 800 219 019

Депутати розглянули проєкти рішень, що стосуються розроблення, надання дозволу або ж затвердження детальних планів територій

|

Вчора відбулось засідання постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, екології та благоустрою міста, комунального майна, промисловості, будівництва, транспорту, зв’язку, торговельного та побутового обслуговування населення.

Його провів заступник голови комісії Сергій Скороход. У роботі взяли участь її члени Василь Римарчук, Альбіна Дяків, Роман Шворак, Микола Печенюк, Микола Ваць, а також секретар міської ради Оксана Багнова, перший заступник міського голови Тарас Яковлев, заступники Наталія Маленицька та Віктор Жигаревич, керуючий справами Іван Чуліпа.

Серед питань, які слухались – Про виконання Програми економічного і соціального розвитку Ковельської територіальної громади за 2021 рік.

Тарас Яковлев зазначив, що чимало було зроблено упродовж минулого року завдяки тому, що бюджет громади виконувався, перевиконувався та залучались додаткові кошти на реалізацію різних проєктів та завдань.

Досягли і збільшення бюджет розвитку громади. Торік було здійснено великий об’єм робіт з благоустрою, ремонту доріг, прибудинкових територій. Також кошти спрямовувались на будівництво приймального відділення МТМО, ремонтні роботи велись у закладах освіти, культури, спорту. Депутати взяли інформацію до відома.

На засіданні розглянуто проєкти рішень, що стосуються розроблення, надання дозволу або ж затвердження детальних планів територій. Інформувала з цього приводу обранців громади начальник відділу містобудування та архітектури Людмила Мурай.

Погодили на комісії проєкти рішень щодо збільшення розміру статутного капіталу та затвердження Статуту ПТМ “Ковельтепло”, надання дозволу УВКГ “Ковельводоканал” на отримання овердрафтового кредиту та відкриття кредитної лінії.

Про свою роботу звітували заступники міського голови. Вони зупинились на тому, що вдалось зробити та розповіли про плани на нинішній рік.

 


© Ковельська міська рада.