телефон Гарячої лінії Ковельського міського голови: 0 800 219 019

Депутати розпочали підготовку до чергової сесії

|

Учора відбулось засідання постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, екології та благоустрою міста, комунального майна, промисловості, будівництва, транспорту, зв’язку, торговельного та побутового обслуговування населення. Його провів голова Вадим Ткачук за участю Романа Шворака, Сергія Скорохода, Василя Римарчука, Миколи Печенюка, Станіслава Пашкевича, Альбіни Дяків, Миколи Ваця, Руслана Александрука та секретаря міської ради Оксани Багнової.

У ході роботи депутати підтримали проєкт рішення про затвердження Програми відшкодування різниці між розміром встановлених тарифів на теплову енергію, на послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води для потреб населення та розміром фактично застосованих тарифів підприємству теплових мереж «Ковельтепло» на 2022 рік.

Це дозволить не піднімати плату споживачам. Разом з тим, аби уникнути погіршення фінансового стану, підприємство отримає компенсацію. У програмі передбачено на ці потреби 8 млн 602 тис. грн

Найближчим часом планують перерахувати підприємству 5 млн грн. Відповідні зміни до бюджету громади передбачені і будуть винесені також на розгляд сесії.

 

На засіданні комісії розглянуті наступні проєкти рішень: Про затвердження Програми реформування і розвитку житлово – комунального господарства Ковельської територіальної громади на 2022 рік”, про погодження інвестиційної програми підприємства теплових мереж „Ковельтепло”, про дозвіл на розроблення детального плану території на вулиці Лепкого в місті Ковелі (район житлового будинку № 6-А, про дозвіл на внесення змін до детального плану території розміщення індивідуальної житлової забудови в районі вулиці Воля в місті Ковелі Волинської області, про затвердження розпорядження міського голови, про збільшення розміру статутного капіталу та затвердження Статуту КП “Добробут”, про збільшення розміру статутного капіталу та затвердження Статуту Ковельського УВКГ “Ковельводоканал”, про внесення змін до рішення міської ради від 28.11.2019 року № 59/81 «Про затвердження Програми організації рятування людей на водних об’єктах міста Ковеля на 2020-2022 роки», про надання згоди на безоплатну передачу майна.Усі вони рекомендовані до затвердження на сесії.


© Ковельська міська рада.