



Учора завершила роботу 51-а сесія міської ради. На другому пленарному засіданні обговорювалися різноманітні теми, які стосуються поліпшення інфраструктури, соціальної політики та інших аспектів життя міста.

Депутати внесли зміни у бюджет громади та Програму охорони навколишнього природного середовища: виділили необхідні кошти на заходи із збереження зелених насаджень. Йдеться про локалізацію та ліквідацію регульованого шкідливого організму – американського білого метелика, який завдає суттєвої шкоди деревам у нашому місті.

Прийнято низку рішень, що стосуються регулювання земельних відносин.
Також під час засідання громадськість висловила свою думку щодо обговорюваних питань.
