телефон Гарячої лінії Ковельського міського голови: 0 800 219 019
  • Головна
  • Новини
  • До Ковеля вкотре привезли гуманітарну допомогу від міста-партнера Ленчна

До Ковеля вкотре привезли гуманітарну допомогу від міста-партнера Ленчна

|

Сьогодні уже втретє благодійну допомогу привезли у Ковель від міста-партнера Ленчна.

Начальник управління культури, молоді, спорту та туризму Андрій Мигуля особисто доставив вантаж з Польщі. В Ленчні він зустрівся з бурмістром Лєшеком Влодарські та передав йому Подяку міського голови Ігоря Чайки.

 

 

 

 

Висловив вдячність очільнику та громаді міста за підтримку. Це надзвичайно важливо, адже щодня наше місто приймає багато людей, які тікають від війни, рятуючи своє життя і життя своїх дітей, надається підтримка і військовослужбовцям.

Варто зауважити, що партнери не лише збирають гуманітарний вантаж для українців, а й прихистили у себе групу ковельчан і забезпечили їх усім необхідним.

Ми постійно отримуємо чимало теплих відгуків від наших мешканців, які перебувають в Лєнчні. Вони вражені тією великодушністю і милосердям поляків, їх неймовірною добротою і бажанням усіляко допомогти.

До слова, у цьому польському місті планують провести у найближчу неділю концерт та збір коштів на підтримку України.

Гуманітарну допомогу з польського міста Ленчна привезли в один із пунктів збору, що діють в місті. Тут є усе необхідне: одяг, продукти харчування, медикаменти, засоби гігієни.

 

 

 

Приємно, що поруч з нами живуть такі сусіди, наші хороші друзі поляки. Вони подали нам свою руку допомоги, з чуйністю і розумінням ставляться до проблем і потреб військових та людей, які залишили свої домівки та приїхали до Ковеля.

 

 


© Ковельська міська рада.