телефон Гарячої лінії Ковельського міського голови: 0 800 219 019

До відома суб’єктів господарювання!

|

Центр розвитку інновацій (https://cid.center/), Офіс з розвитку підприємництва та експорту, національний проєкт Дія.Бізнес спільно з Advanter Group (https://advanter.ua/) у співпраці з Міністерством цифрової трансформації України, Міністерством економіки України, Міністерством фінансів України, Міністерством розвитку громад та територій, за участі Коаліції бізнес-спільнот за модернізацію України та за підтримки Європейського Союзу та Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» у межах Ініціативи для відновлення економіки, розвитку підприємництва та експорту України (https://business.diia.gov.ua/economic-recovery) проводять дослідження стану та потреб українського бізнесу.

Запрошуємо підприємців нашої громади дати оцінку стану й потреб свого бізнесу до та після повномасштабного вторгнення росії. Це допоможе при розробці ефективного плану дій і механізмів відновлення розвитку підприємництва, МСБ, експорту, як на рівні територіальних громад, регіонів, окремих секторів/кластерів, фінансово-кредитного сектору, так і на національному рівні.

Для цього просимо заповнити анкету до 4 червня включно, перейшовши за посиланням: https://forms.gle/KTwT8YXtXOPsFClo8.

У разі виникнення додаткових питань, звертатись до контактної особи, представника Офісу з розвитку підприємництва та експорту: Ольга Гвоздьова – керівник напрямку аналітики, тел. 095-422-19-61, електронна адреса: ogvozdyova@epo.org.ua.

Управління економічного розвитку та торгівлі


© Ковельська міська рада.