



Шановна громадо!
Завтра минає два роки від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну.
Запрошуємо вшанувати пам’ять полеглих захисників і взяти участь у заході, який відбудеться 24 лютого о 14.00 год. біля стели пам’яті на Меморіалі Слави.
По завершенню – панахида за загиблими в російсько-українській війні на Алеї Героїв міського кладовища.
О 9:00 год. просимо всіх зупинитися та схилити голови під час загальнонаціональної хвилини мовчання. Утримайтеся в цей день від публічних заходів, святкувань та будь-яких інших подій.