Skip to main content
телефон Гарячої лінії Ковельського міського голови: 0 800 219 019

Громадська комісія розглянула заяви та клопотання з житлових питань

|

Днями відбулось засідання громадської комісії з житлових питань, яке провів заступник міського голови Віктор Жигаревич.

Начальник відділу обліку, розподілу та приватизації житла Ніна Іваненко ознайомила присутніх із зверненнями, які надійшли впродовж останнього часу.

Одне з них стосувалося взяття на квартирний облік. Комісією проведено обстеження житлових умов заявника. Вирішено рекомендувати виконавчому комітету затвердити проєкт рішення, оскільки сім’я проживає в службовій квартирі, що знаходиться на території виробничої зони.

У ході засідання заслухали клопотання Державної служби України з надзвичайних ситуацій, та Головного управління ДСНС України у Волинській області про виключення двох квартир на вулиці Глібова 8А з числа службових, у зв’язку з тим, що немає необхідності у їх використанні.

Розглянули заяву ковельчанки, яка проживає у квартирі, що призначена для тимчасового проживання. Жінка просила продовжити термін використання житла. Вирішено задовольнити клопотання, оскільки у неї на утриманні особа з інвалідністю з дитинства 1 групи.

Рекомендували до затвердження рішення адміністрації та профспілкової організації підприємства ВП “Ковельська дистанція колії” про взяття на облік громадян, які потребують поліпшення житлових умов за місцем роботи.


© Ковельська міська рада.