телефон Гарячої лінії Ковельського міського голови: 0 800 219 019
  • Головна
  • Новини
  • Громадські слухання з обговорення детального плану території відбудуться 19 липня

Громадські слухання з обговорення детального плану території відбудуться 19 липня

|

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування
пропозицій громадськості у містобудівній документації «Внесення змін до детального плану території розташування кварталу індивідуальної житлової забудови в районі вулиці Волі в місті Ковелі Волинської області»

(Завантажити)

З метою врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації, проводиться обговорення та розгляд містобудівної документації «Внесення змін до детального плану території розташування кварталу індивідуальної житлової забудови в районі вулиці Волі в місті Ковелі Волинської області».

Містобудівну документацію розроблено з метою уточнення планувальної структури і функціонального призначення території, параметрів забудови, встановлення червоних ліній, ліній регулювання забудови та всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними і санітарно-гігієнічними нормами.

Замовник містобудівної документації: відділ містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради.

Розробник містобудівної документації: приватне підприємство «Ковелькомунпроект».

Підстава для розроблення: рішення Ковельської міської ради від 23 березня 2017 року № 21/41 «Про внесення змін до детального плану території».

Відповідальна за організацію розгляду пропозицій: начальник відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради Мурай Людмила Любомирівна.

Основні техніко-економічні показники проєкту:
Територія, на яку розроблено містобудівну документацію, знаходиться у центральній частині міста Ковеля і обмежена з заходу – садибною забудовою на вулиці Волі, зі сходу – територією водосховища. Відповідно до генерального плану ці території належить до житлової садибної забудови, озеленених територій загального користування, вулиць і доріг. Всі земельні ділянки, визначені проєктом, перебувають у комунальній власності.

Проєктом визначені ділянки для розміщення садибної забудови (індивідуальної та блокованої) площею 8505,0 кв.м, озеленені території загального користування площею 11735,0 кв.м, червоні лінії вулиці та майданчик для тимчасового зберігання автомобілів на 24 місця для відвідувачів веслувальної бази та набережної. Площа мощення – 9618,0 кв.м.

Проєкт складається з текстових та графічних матеріалів.
Графічні матеріали:
– схема розташування території у планувальній структурі міста;
– план існуючого використання території;
– проєктний план;
– схема інженерної підготовки території та вертикального планування.
Текстові матеріали:
– пояснююча записка.

З детальним планом території можна ознайомитись на офіційному сайті Ковельської міської ради www.kowelrada.gov.ua у розділі «Прозора громада», рубриці «Публічна інформація», сторінці «Архітектура та містобудування», а також містобудівна документація з 27 червня 2022 року до 27 липня 2022 буде розміщена на інформаційному стенді на першому поверсі будинку рад і у відділі містобудування та архітектури за адресою: м.Ковель, вул. Незалежності,73, каб. 105 (1-й поверх), тел.6-17-39. Графік роботи: з 8-30 до 17-00 (понеділок-четвер), з 8-30 до 16-00 (п’ятниця).

Пропозиції надаються особисто або через уповноваженого представника на ім’я міського голови до 27 липня 2022 року за адресою: м. Ковель, вул. Незалежності,73 або на електронну пошту: info@kovelrada.gov.ua

Пропозиції подаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистого підпису; від юридичних осіб – із зазначенням їх найменування, місцезнаходження, посади і особистого підпису керівника.

Пропозиції повинні містити чіткі обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції, надані після встановленого строку залишаються без розгляду.

Подані пропозиції розглядаються у місячний строк.

Громадські слухання з обговорення містобудівної документації «Внесення змін до детального плану території розташування кварталу індивідуальної житлової забудови в районі вулиці Волі в місті Ковелі Волинської області» відбудуться 19 липня 2021 року о 15.00 в сесійному залі Ковельської міської ради за адресою: м.Ковель, вул.Незалежності,73 (2-й поверх).

Відділ містобудування та архітектури
виконавчого комітету Ковельської міської ради

 


© Ковельська міська рада.