телефон Гарячої лінії Ковельського міського голови: 0 800 219 019
  • Головна
  • Новини
  • Громадські слухання з обговорення проєкту містобудівної документації відбудуться 7 червня

Громадські слухання з обговорення проєкту містобудівної документації відбудуться 7 червня

|

Розпочато процедуру громадського обговорення проєкту містобудівної документації.

​ Детальний план території для нового будівництва цеху ​ розпилювання деревини за межами населеного пункту села Тойкут ​ Ковельського району Волинської області
​ (Завантажити)

​ З метою врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації, проводиться обговорення та розгляд детального плану території для нового будівництва цеху розпилювання деревини за межами населеного пункту села Тойкут Ковельського району Волинської області.
Детальний план розроблений з метою уточнення планувальної структури і функціонального призначення територій, визначення параметрів забудови земельних ділянок та всіх планувальних обмежень використання територій згідно з державними будівельними і санітарно-гігієнічними нормами.

Замовник містобудівної документації –  відділ містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради.

Розробник містобудівної документації – приватне підприємство «Ковелькомунпроект».
Підстава для  розроблення –  розпорядження Тойкутської сьлької ради від від 04 лютого 2021 року №17 «Про розроблення детального плану території» Відповідальна за організацію розгляду пропозицій – начальник відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради Мурай Людмила Любомирівна.

Основні техніко-економічні показники проєкту:

Територія, на яку розроблено детальний план, знаходиться на землях Ковельської територіальної громади, за межами села Тойкут, біля східної його межі. Проєктом передбачається будівництво цеху розпилювання деревини на двох земельних ділянках площами 1,2081 га та 0,2504 га з кадастровими номерами 0722182800:06:002:0744 та 0722182800:02:001:0115, що перебувають у приватній власності та користуванні. Площа забудови складатиме 5276,0 кв.м, площа мощення – 9309,0 кв.м.

Проєкт складається  з текстових та графічних матеріалів.
Графічні матеріали:
– схема розташування території у планувальній структурі міста;
– план існуючого використання території;
– проєктний план;
– схема інженерної підготовки території та вертикального планування.

Текстові матеріали:
– пояснювальна записка.

З детальним планом території можна ознайомитись на офіційному сайті Ковельської міської ради www.kowelrada.gov.ua у розділі «прозора громада», рубриці «публічна інформація», сторінці «архітектура та містобудування», а також містобудівна документація буде розміщена на інформаційному стенді на першому поверсі будинку рад і у відділі містобудування та архітектури каб. 105 (1-й поверх), тел.6-17-39 з 24 травня 2022 року до 22 червня 2022 року з 8-30 до 17-00 (понеділок-четвер), з 8-30 до 16-00 (п’ятниця) за адресою: м.Ковель вул. Незалежності,73.

Пропозиції надаються особисто або через уповноваженого представника на ім’я міського голови за адресою: м. Ковель, вул. Незалежності,73 або на електронну пошту zvernennya@kovelrada.gov.ua до 22 червня 2022 року.

Пропозиції подаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистого підпису; від юридичних осіб – із зазначенням їх найменування, місцезнаходження, посади і особистого підпису керівника.

Пропозиції повинні містити чіткі обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.
Пропозиції, надані після встановленого строку залишаються без розгляду. Подані пропозиції розглядаються у місячний строк.

​Громадські слухання з обговорення детального плану території для нового будівництва цеху розпилювання деревини за межами населеного пункту села Тойкут Ковельського району Волинської області відбудуться 07 червня 2022 року о 16.00 в приміщенні будинку культури за адресою: Ковельський район, село Тойкут, вул. Перемоги, 10.

Відділ містобудування та архітектури
виконавчого комітету Ковельської міської ради


© Ковельська міська рада.