




Народився 24 жовтня 1995 року у с.Білин. Тут навчався в школі, потім – в Оваднівському професійно-технічному училищі, де здобув професію слюсаря з ремонту сільськогосподарських машин та установок.
Працював за кордоном.
Коли розпочалась повномасштабна російсько-українська війна, пішов у тероборону. 2 вересня 2022 року був призваний за мобілізацією Ковельським районним територіальним центром комплектування та соціальної підтримки.
Служив навідником відділення морської піхоти взводу морської піхоти роти морської піхоти батальйону морської піхоти військової частини А0216. Воював на Херсонському та Донецькому напрямках.
У січні 2023 року отримав відпустку і приїжджав додому.
Він був опорою для матері, прикладом для двох братів.
Загинув 11 лютого 2023 року поблизу м. Мар’їнка Покровського району Донецької області під час виконання бойового завдання.
Мужньому воїну назавжди буде 27 років. У нього залишилася донька.Похований на кладовищі села Білин.
За мужність і героїзм, виявлені у захисті незалежності та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку Савенку Богдану Ігоровичу присвоєно звання «Почесний громадянин міста Ковеля» (посмертно) (рішення Ковельської міської ради від 29 червня 2023 року №37/11).