телефон Гарячої лінії Ковельського міського голови: 0 800 219 019
  • Головна
  • Новини
  • Ігор Чайка: ініціатива про три нових дерева замість одного зрізаного неодмінно буде реалізована

Ігор Чайка: ініціатива про три нових дерева замість одного зрізаного неодмінно буде реалізована

|

Про важливість збільшення зелених насаджень у місті йшлося під час оперативної наради.

За інформацією першого заступника міського голови Тараса Яковлева, з 1 січня 2021 року по травень 2022 виконкомом прийнято рішення про знесення 437 дерев, з яких 229 – уже зрізано. Варто зазначити, що це відбувається на численні звернення громадян, юридичних осіб у зв’язку з аварійністю та хворобами дерев. Зазначені клопотання розглядаються відповідно до вимог чинного законодавства. Комісійні обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню, проводяться за участю представників Державної екологічної інспекції у Волинській області (у разі їх відсутності один примірник акта у триденний строк надсилається на адресу Інспекції).

Натомість, за цей період у Ковелі з’явилось понад 700 нових саджанців. До цієї справи долучились навчальні заклади, підприємці, громадські активісти.

Міський голова Ігор Чайка вдячний за ініціативу колективу ліцею №10. Учителі, учні, батьки висадили поряд із закладом алею пам’яті українців, загиблих у війні.

 

Цьогоріч 100 нових ялин, дубів і лип уже ростуть на території МЦ “Спорт для всіх”.

 

 

Наше місто стає зеленішим і завдяки підприємцеві, членові виконкому Роману Дідицькому. Декоративні клени, сакури прикрашають парк Шевченка, вулиці Павлова, Незалежності, Міцкевича.

 

У Ковелі прийнято Програму комплексного озеленення та розвитку парків Ковельської територіальної громади на 2022-2024 роки «Зелене місто». Її ініціювали та розробили депутати міської ради Андрій Мілінчук, Вадим Клімук та Наталія Сеник.

Серед завдань – створити у різних мікрорайонах Ковеля міні-сквери, які згодом будуть передані на обслуговування та утримання комунальних підприємств.

Разом з тим передбачили озеленення територій дошкільних і шкільних навчальних закладів та закладів охорони здоров’я. Загалом програма спрямована на поліпшення благоустрою громади, стану довкілля.

Міський голова доручив керівникам комунальних підприємств “Ковельські парки”, “Добробут”, відповідних структурних підрозділів виконавчого комітету визначитись, де першочергово восени краще висадити дерева і яких порід.

Ігор Чайка наголошує: “Ініціатива про три нових дерева замість одного зрізаного неодмінно буде реалізована”.

 


© Ковельська міська рада.