телефон Гарячої лінії Ковельського міського голови: 0 800 219 019
  • Головна
  • Новини
  • Інформаційний семінар для внутрішньо переміщених осіб

Інформаційний семінар для внутрішньо переміщених осіб

|

Головний юрист Ковельського бюро правової допомоги Анна Капітан спільно з провідним фахівцем міськрайонного центру зайнятості Волчук Людмилою та фахівцем із соціальної роботи міського центру соціальних служб Оленою Приступою провели інформаційний семінар для внутрішньо переміщених осіб.

Фахівець центру зайнятості розповіла про послуги служби зайнятості, соціальні гарантії та можливість проходження навчання або підвищення кваліфікації в Центрах професійно-технічної освіти. Також проінформувала учасників про переваги відкриття власної справи і порядок отримання державних мікрогрантів для започаткування і ведення бізнесу.

Анна Капітан говорила про послуги, які надає система безоплатної правової допомоги та про їх право на отримання первинної та вторинної правової допомоги згідно Закону України «Про безоплатну правову
допомогу», а також роз’яснила, які злочини вважаються воєнними, куди і як передавати про них інформацію.

 

Про порядок отримання компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб та про можливість отримання дітьми статусу «Дитина, яка постраждала внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів» роз’яснила представник міського центру соціальних служб Олена Приступа.


© Ковельська міська рада.