Skip to main content
телефон Гарячої лінії Ковельського міського голови: 0 800 219 019

Комунальники дбають про благоустрій міста

|

Міським комунальним службам вистачає клопотів у будь-яку пору року. Зокрема, у ці дні вони приводять до ладу газони у парках та на вулицях. Цими вихідними через сильний вітер були пошкоджені лінії електропередач. На сьогодні уже вдалось відновити вуличне освітлення.

Щоденно здійснюється прибирання вулиць, прибудинкових територій. Ця робота є безперервною.

Відрадно, що на «гарячу лінію» Ковельського міського голови наразі не надходять зауваження чи звернення від мешканців нашої громади, які б жалілися на недоброякісну роботу трудолюбивих двірників. І це є гарний показник. Тому, коли виходиш з помешкання, бачиш чисті, охайні дворики, вулички, квітучі парки”, – про це йшлося на сторінці у ФБ гарячої лінії Ковельського міського голови.

Після допису з’явилось чимало позитивних коментарів ковельчан. В одному з них пані Надія написала: “У нас на Володимирській рано-вранці починають свою нелегку роботу жіночки, які як ті бджілки-трудівниці метуть, шкребуть,чистять. Після їх роботи дуже чисто і охайно. Хочу подякувати від щирого серця всім двірникам міста Ковеля! Чисте місто – це Ваша заслуга, прості, робочі люди!!!!!!!”.

Ковельчани помітили, що цьогоріч квітники у місті стали більш цікавими композиційно та й асортимент рослин значно збільшився.

Ковель змінюється. Зрештою, не все залежить тільки від міської влади і комунальних служб. Про чистоту і красу рідного міста повинні турбуватися всі його мешканці.


© Ковельська міська рада.