телефон Гарячої лінії Ковельського міського голови: 0 800 219 019

Ковельчан гостинно приймали у литовській Утені

|

Потроху ковельчани, які у перші дні війни поїхали у наші міста-партнери, повертаються у рідне місто. Адже завдяки українським військовим у нас відносно спокійно.

Учора міський голова Ігор Чайка разом з секретарем міської ради Оксаною Багновою зустріли групу, яка понад два місяці провела у литовських друзів — в Утені.

Дорога завжди непередбачувана. І очікуваний приїзд відбувся далеко за північ. Усі дещо втомлені, але багаті на спогади та враження. Розповідають, що надзвичайно гостинно їх приймали у цьому чудовому містечку. Відчували постійну увагу і турботу зі сторони місцевої влади, литовців.

Діти мали можливість відвідувати школу та дитсадок. Подбали і про дозвілля українців: майстер-класи, спортивні змагання, концерти. Усім особливо запам’яталась екскурсія у Вільнюс.

А днями приїжджав в Утену Президент Литви Гітанас Науседа та зустрівся і поспілкувався з українцями. Про все це нагадують фото, якими родини поділились з нами.

 

 

Ковельчан супруводжували представники міської адміністрації Утени Крістіна Андрулєнє та Довідас Датеніс. Вони привезли вітання від мера Альвідаса Катінаса та слова великої підтримки і солідарності з нашим містом, Україною.

Кажуть, що керівник їх міста найближчим часом має намір відвідати Ковель, аби особисто продемонструвати свою підтримку.

 

У свою чергу Ігор Чайка та Оксана Багнова подякували литовським партнерам. “Завжди добре мати таких друзів, які не залишають у важкі хвилини. Утена однією з перших запропонувала свою допомогу і саме в Утену найперше поїхали ковельчани. Велике спасибі за добро, великодушність та вашу позицію”, – зауважив Ігор Чайка.


© Ковельська міська рада.