



Нещодавно в Хмельницькому відбувся відбірковий чемпіонат України серед чоловіків та жінок (U20) з вільної боротьби до чемпіонату Європи.
У змаганнях взяла участь вихованка Ковельської ДЮСШ №1 ім. Петра Стуса Діана Рисьова.

Перемігши борчинь з Хмельницької, Івано-Франківської та Сумської областей у ваговій категорії 50 кг, ковельчанка у фіналі поступилась спортсменці із Львівщини. Дівчина в складі збірної команди України буде готуватись до міжнародних змагань.
Вітаємо Діану зі срібною нагородою!
Олег Стус,
голова федерації вільної та жіночої
боротьби міста Ковеля
