



Нещодавно в Луцьку проходив чемпіонат області з плавання за програмою обласної спартакіади «Волинь спортивна-2023».

На змаганнях наше місто представляла команда КЗ КДЮСШ ім. Є. Кондратовича.
Срібними призерами на своїх дистанціях стали: Софія Єрмолаєва (100 м, вільний стиль), Олександр Басалка (400 м, комплексне плавання), Владислав Пархомук (800 м, вільний стиль).
“Бронзу” вибороли – Давид Турик (50м, на спині), Владислав Пархомук (400 м, вільний стиль), Євгенія Сарапіна (200 м, на спині), Яна Тесляр (50 м, 200 м, брас).

У естафеті 4х100 м вільним стилем та 4х100 комплексним плаванням команди дівчат та хлопців посіли 2 місце (Яна Тесляр, Софія Єрмолаєва, Уліанія Єрмолаєва, Євгенія Сарапіна; Давид Турик, Олександр Басалка, Віталій Мороз, Владислав Пархомук).
За підсумками змагань ковельчани посіли ІІ місце.
Вітаємо вихованців КЗ КДЮСШ ім. Є. Кондратовича, їх тренерів – викладачів Дмитра Ляшука та Юлію Супрунович з гарним виступом, бажаємо подальших успіхів та переможних стартів.
Сергій Медведюк,
заступник директора з навчально-тренувальної роботи
КЗ КДЮСШ ім. Є. Кондратовича

