



Турнір юних правознавців — це змагання між командами школярів старших класів, які уміють на високому науковому рівні викласти та обґрунтувати свою позицію з приводу тієї чи іншої правової проблеми та довести її в наукових дискусіях — правових раундах.

Волинь на змаганнях Всеукраїнського рівня представляли ковельчани: Катерина Васковець, Іванна Королік, Анна Півень, Олександра Сачук (ліцей імені Олени Пчілки), Артем Романюк (ліцей №3 імені Лесі Українки).
В нелегких інтелектуальних боях наша команда завоювала ІІ місце.
Щиро вітаємо талановитих учнів та їх наставницю Світлану Бручу з таким високим досягненням.
Пишаємось!


